clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • 15-річний тенісист Белінський виграв другий титул поспіль на турнірах ITF

15-річний українець В’ячеслав Белінський виграв одночний титул на юнацькому турнірі Міжнародної тенісної федерації (ITF) четвертої категорії Malta ITF U18 World Ranking Tournament у Марсі (Мальта).

У фіналі українець зустрічався з Мікою Ліппом з Німеччини. У першій партії за рахунку 4:2 на користь Белінського його суперник відмовився від продовження боротьби.

Нагадаємо, минулого тижня юний тенісист виграв титул на турнірі п’ятої категорії у Коррадіно (Мальта), а два тижні тому став фіналістом змагань четвертої категорії в Анталії (Туреччина).

В’ячеславу виповнилося 15 в грудні минулого року, він почав виступати на юнацьких турнірах ITF тільки в цьому сезоні. У новому світовому рейтингу юніорів у віковій категорії 18 років і молодше Белінський за підсумками турніру в Марсі повинен опинитися в середині четвертої сотні.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!