clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Анастасія Турчин — бронзова призерка міжнародного турніру з дзюдо

Волинянка Анастасія Турчин виграла бронзову медаль на турнірі серії Grand Prix в Анталії (Туреччина). На шляху до медалі Анастасія поборола угорку Евелін Саланкі та поступилася олімпійській призерці Луїзі Мальцан.

У втішних сутичках Турчин перемогла двох представниць Португалії. Першою зазнала поразки досвідчена Рахіма Рамірез, це дозволило українці поборотися за «бронзу» у ваговій категорії до 78 кг. У «бронзовому» фіналі вона перемогла 19-річну Патрісію Сампайо — поборола суперницю прийомом косі-джиме на 78 секунді золотого рахунку.

«Настя виступала після тривалої травми. Тому ця нагорода для нас є дуже мотивуючою. Зараз нашим завданням номер один є планомірно набирати форму і старатися увійти в рейтинг до Олімпіади», – пояснив після змагань керівник Федерації дзюдо Волині Віталій Терешкевич.

Минулого року в Анталії (Туреччина) волинська дзюдоїстка виборола «срібло», а на останньому Гран-прі в Тбілісі наприкінці березня вона була п’ятою.

Нагадаємо, українська дзюдоїска Марія Скора завоювала бронзову медаль на турнірі з дзюдо серії Grand Prix в Анталії (Туреччина) у ваговій категорії 57 кг.