clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Благодійний футбольний турнір «Кубок Захисника»

 


Збірна журналістів ФК Медіа-перемогла в турнірі «Кубок Захисника», котрий проведено на футзальному майданчику Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Турнір благодійний, спрямований на допомогу в реабілітації воїнів, котрі захищають Україну від «північного сусіда-агресора.
Організатори турніру Федерація Футболу України, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та Інформагенція Центр Новин».
Змагалися команди-господарів-військового інституту,збірна Держдепартаменту патрульної поліції,команда військового університету імені Тараса Шевченка та наша журналістська збірна.
Було ще й кому поділитися думками на відкритті змагань. Зокрема це один з тренерів збірної України легендарний воротар київського Динамо Олександр Шовковський .

Звичайно ж мали змогу висловитися зацікавлені особи – зокрема начальник інституту імені Героїв Крут полковник Євген Степаненко.

У фіналі Збірна журналістів зустрілася зі збірною департаменту патрульної поліції… і перемогла -3:2. Кращий бомбардир турніру саме в команді журналістів — Вадим Дробашко з Інформагенції «Центр Новин», та най самовідданіши воротар — Ярослав Твардовський — він оглядач сайту «Главком.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели