clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Бокс: Дерев’янченко розповів про готовність до бою з Кулкаєм

Український боксер Сергій Дерев’янченко розповів про готовність до бою в середній вазі з Джеком Кулкаєм, який відбудеться 13 квітня.

Сергій Дерев’янченко зазначив, що його підготовка до поєдинку за звання офіційного претендента на титул IBF у середній вазі була поділена на два етапи: перший відбувся в Колорадо-Спрінгс, другий — в Нью-Йорку з Сергієм Корчинським-молодшим і Гері Старком.

“Джек Кулкай хороший боксер. У нього достатньо досвіду, і він був чемпіоном WBA в першій середній вазі. Це гідний суперник, і я думаю, бій буде видовищним. Кулкай добре рухається, і він швидкий. Я використовуватиму джеб проти нього, змушу його помилятися і каратиму за помилки.

На жаль, я не тренувався під керівництвом Андре Розьє перед цим боєм. Підготовка була поділена на два етапи: перший я провів в Колорадо-Спрінгс, другий в Нью-Йорку, тренуючись з Сергієм Корчинським-молодшим і Гері Старком”, — розповів боксер.

Нагадаємо, 33-річний український боксер Сергій Дерев’янченко 13 квітня проведе поєдинок за звання офіційного претендента на титул IBF у середній вазі з екс-чемпіоном світу Джеком Кулкаєм. Підготовка відбувалася у тренувальному таборі в Колорадо (США).

Фото: instagram.com/sergiy.derevyanchenko

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели