clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Чоловіча естафета в Естерсунді: випустили монстра на арену»

Завершувала командну програму Чемпіонату світу чоловіча естафета. За збірну України бігли Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко та Руслан Ткаленко. Відзначимо відсутність Дмитра Підручного, яким Юрай Санітра пожертвував заради чоловічого мас-старту. Як воно вийде побачимо вже у неділю. Стосовно виступу нашої збірної казати багато не має сенсу. Виступили не погано, але і не добре(12 позиція на фініші). Куди цікавіше розповісти про виступи інших збірних.

Збірна Норвегії пройшлася побідоносними кроками по Естерсунду

Збірна Норвегії продовжує збирати медалі в естафетах( тільки золоті) і має 100% результат. Після перемоги жіночої збірної, такий самий результат мали показати і чоловіки. І звичайно Норвегія не пасла задніх. Не досить впевнений етап Біркелана, закрив Крістіансен, а Тар’єй Бо геть зовсім познущався із переслідувачів. Погіршилася ситуація для інших збірних, коли на коло вийшов Йоханнес Бо. Дуже красномовно звучали слова біатлонного коментатора: «Випустили монстра на арену». Такою була реакція на те, як швидко Йоханнес почав збирати колових один за одним, хоча до цього колових не було. Йоханнес, як і Марте Ольсбю-Ройселанн приймав участь у всіх переможних естафетах збірної Норвегії. Геній біатлону по іншому і не скажеш! Крістіансен був просто в захваті від перемоги і свого успіху: «У минулому році я не був в команді, а зараз стою тут з двома золотими медалями; для мене це приголомшливий досвід «.
Тар’єй визнав, що його брат, ймовірно, відчував тиск у стрільбі стоячи, але, на його думку, впорався найкращим чином: «Це дивно; звичайно, в нашому спорті потрібен максимальний відрив, але ось коли цей відрив дійсно є … Коли ти в такій ситуації, чим більше розрив, тим гірше, тому що тобі є що втрачати. Це він і відчував, але за часом він міг дозволити собі ці додаткові постріли. На щастя, у нас був відрив … На щастя, він потрапив, і ми перемогли … Це було неймовірно».

Au revoir Marten та особливий привіт від Олександра Логінова

Ті, хто почав дивитися біатлон з цього сезону скоріш за все не знають «величність» Мартена Фуркада або принаймні якою вона була. Цей сезон для француза проходить під гаслом «В усьому винен не я, а він» або щось таке інше. І дійсно поки Мартен відволікається на росіянина Логінова, той йде як бронепоїзд і достатньо успішно виступає. Мартену  потрібно не викинути сміття з голови, а перекинути свою енергію на боротьбу хоча б із Логіновим на трасі, а потім із Йоханнесом. А поки що всі гучно кажуть Мартену до побачення! Адже і у цій гонці він програв срібло, а потім і бронзу чим дуже підвів свою команду і підтвердив провальний Чемпіонат світу ,як і для себе так і для своєї збірної!

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели