clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Чоловіча гонка переслідування на Чемпіонаті світу: неймовірний Дмитро Підручний і його золото

Закінчувала недільну програму біатлону чоловіча гонка переслідування. Фаворитів було багато, як і вдалих стартових номерів. Серед таких був і наш Дмитро Підручний. Але про це згодом…

Йоханнес Тінгнес Бо роздає «безкоштовні» перемоги

Найбільшим фаворитом у гонці переслідування як і в інших гонках був норвежець Йоханнес Бо. І «тримався» він до останнього вогневого рубежу чудово. Лише дві хиби на трьох стрільбах. А потім як підкосило(на наше щастя), Йоханнес почав хибити, хибити і хибити, що в підсумку пішов на три штрафні круги! Мабуть ніхто найкраще нього не розповість про це:
«Перед останнім рубежем я відчував, що срібло стало б великою поразкою. Це була моя власна помилка, і це жахливо мене мучить. Я зробив не просто маленьку помилку, а величезну. Це так погано, що просто ганьба. Ми тут, на чемпіонаті світу, і віддаємо золото українцям. Сьогодні я, не заслужив торт. Поїду додому їсти вівсянку з молоком. Я був повною дупою. Просто повинен визнати, що в даний час це мій рівень на стійці. Коли ти бачиш, як складалася гонка, розумієш, що срібло — це розчарування». «Підручний — дуже несподіваний переможець. Він вразив вчора в спринті, показавши другий час на останньому колі»

Він йшов і дивував нас з кожним метром…

У кар’єрі Дмитра Підручного були подіуми в естафетах, але в особистих гонках цей став перший. І ще який?! Золото та ще й на Чемпіонаті світу при шаленій конкуренції! Виступ Дмитра був дійсно показовим: пристойна швидкість, чудова стрільба(лише дві хиби) і безумовна вдача, адже усі супротивники змазали в останній, вирішальний момент. І це чудово!!! Чого можна додати більше, хіба-що коментарів самого Дмитра:
«У якийсь момент я не міг повірити, що виграв медаль, золоту медаль. Я не вірю, що зміг вкрасти медаль у такого спортсмена, як Йоханнес». На останньому колі він хвилювався, що стрімкий норвежець може забрати перемогу собі: «Насправді, останнє коло для мене було просто божевільним. Я намагався викластися по-максимуму. Я намагався боротися з усіх сил, тому що Йоханнес йшов прямо за мною, і він був дійсно сильний «.

Бронзову медаль, вдруге на цьому Чемпіонаті, забрав Кантен Фійон-Майє, у запеклій боротьбі і завдяки фінішному спурту він переміг Тар’єя Бо.

Настає невеличка перерва в одну добу і є час на підготовку до індивідуальної гонки. Де ми знову будемо чекати на вдалий виступ наших біатлоністів!

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели