clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Чоловіча гонка переслідування в Осло: Йоханнес і тут б’є Фуркада без його присутності

Сьогодні, ​​норвежець Йоханнес Тігнес Бо, який допустив три промахи, побив рекорд Мартена Фуркада — чотирнадцять перемог за один сезон Кубка світу — здобувши п’ятнадцяту в гонці переслідування в Холменколлені. Його старший брат Тар’єй з одним промахом став другим Бо на подіумі, вигравши срібло з відставанням у 13,9 секунди. Арнд Пайффер з команди Німеччини, також з одним промахом, натиснув на останньому колі і посів третє місце, відставши на 18,2 секунд.

Він творить нову історію…

Йоханнес прокоментував свою історичну п’ятнадцяту перемогу: «Це велике досягнення. Якщо ти потрапив в історію будь-якого виду спорту, то, ти щось зробив правильно. У біатлоні до мене було багато легенд, і стати однією з них — це дуже цікаво, це хороший підсумок «.

П’яте золото в пасьюті цього сезону, принесла Йоханнесу лідерство в заліку гонок переслідування і малий Кришталевий глобус, вже третій в цьому сезоні.

Норвежцям немає рівних…

Норвезька команда поповнила колекцію кришталевих глобусів, посівши перше місце в чоловічому заліку естафет і в заліку змішаних естафет, і забрала собі всі командні трофеї.

Йоханнес фінішує без палок і чекає брата…

Зусилля на останньому колі дозволили Йоханнесу смакувати повернення на стадіон. Після вогневого рубежу він прийняв прапор від вболівальника, широко розвів руки на останньому пагорбі і від душі розмахував прапором на фінішній прямій. Йоханнес обернувся і почекав Тар’єя, який фінішував слідом за ним; брати обнялися. На останньому колі Пайффер обійшов Ляйтнера і посів третє місце.

Тар’єй Бо радіє сріблу…

Тар’єй, захворівший на початку тижня, визнав, що вільні дні, мабуть, пішли йому на користь: «Кінець сезону трохи відрізняється від початку; всі втомилися, так що злегка прихворіти — це добре. Вчорашня гонка допомогла мені прокинутися, і сьогодні все було добре «.

Чекаємо на вдалий виступ Дмитра Підручного у мас-старті, а може навіть і на медаль.

 

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели