clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Чоловічий спринт у Естерсунді: бездоганний Підручний і 0,3 секунди

Чоловічий спринт продовжував програму Чемпіонату світу. Усі надії українських вболівальників були покладені на Дмитра Підручного. І наші сподівання були виправдані. Бездоганна, феноменальна стрільба, хід світового рівня. 0,3 секунди- це час якого не вистачило Дмитрові до бронзи Чемпіонату світу!
— «Аналізуючи останнє коло, я не можу сказати, де я втратив і міг би додати. З перших метрів після стрільби я пішов на максимумі, викладався на кожному метрі. І те, що не вистачило … Так сталося — краще пробігти я не міг. Я не накручував себе тим, що це — чемпіонат світу, треба, треба … Виходив на гонку і робив те, що вмію. На трасі лижі працювали добре, я всім задоволений. Ну а програв одним з кращих біатлоністів світу. У гонці переслідування буду боротися за хороший результат, а яким він буде — побачимо завтра». — такими були коментарі Підручного після гонки.

З Йоханнесом без змін

Йоханнес Тінгнес Бо на цю гонку виходив у ранзі володаря Малого Кришталевого Глобуса( в спринті), у ранзі фаворита: «Дуже щасливий; минуло три роки з тих пір, як я виграв спринт в Контіолахті. Вранці я тремтів усім тілом; я нервував. Я вирішив робити все так, як на інших етапах Кубка. У мене вийшло, і це дуже вражає «.

Варто сказати, що і без МКГ він був би фаворитом. Боротьбу йому міг нав’язати чемпіон світу в спринті Бенедікт Доль, але через невдалу стрільбу склав свої повноваження. Нічого із Йоханнесом не змогли зробити і Мартен Фуркад, і Арнд Пайффер(олімпійський чемпіон спринту). Йоханнес попри одну хибу на стрільбі стоячи, випередив Олександра Логінова на 13 секунд. Мрія, мета Йоханнеса у три золоті медалі на цьому Чемпіонаті світу вдало виконується( змішана естафета і спринт). А отже на нас чекає захоплююча гонка переслідування.

Логінов, як Йоханнес у минулому сезоні

Біатлонний сезон завершується, а Олександр Логінов продовжує виконувати роль Йоханнеса минулого сезону, коли норвежець ніяк не міг дістати Мартена Фуркада. І не те щоб Логінова не вистачає, просто Йоханнес надпотужний і протистояти йому принаймні у цьому сезоні можуть лише Олександр Логінов та Кантен Фійон- Майє( в якого бронза). Саме ці двоє завдали норвежцю найбільших проблем.

«Я дуже радий сріблу. Коли я побачив, що перші стартові номери стріляли на лежці тільки на нуль, зрозумів, що за високі місця можна боротися тільки при чистій стрільбі. Радий, що впорався зі стрільбою, і вистачило сил на фініш.»-сказав Логінов після гонки.

Чекаємо на вдалий виступ Дмитра Підручного і яскравого закінчення біатлонної неділі!

 

 

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели