clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Другий день ЧЄ з грепплінгу: українські спортсмени виграли 17 нагород

Позаду другий, останній, змагальний день Чемпіонату Європи з грепплінгу в Бухаресті (Румунія). Збірна України тримає планку: у No Gi ми маємо дев’ять медалей, в Gi – вісім.

Подвійну перемогу святкує Світлана Скрипник. У Gi, слідом за No Gi, спортсменка з Сум виборола чемпіонський титул у вазі до 53 кг. Вона провела п’ять поєдинків, серед яких найскладнішим виявився фінальній двобій, в якому опоненткою була представниця Російської Федерації. До того Світлана з легкістю подолала румунку (6-0), ще одну росіянку (6-1), іспанку (9-0), італійку (13-2).

Якщо у перший день змагань Дмитро Баранов став срібним призером у вазі до 62 кг, то наступного дня він додав до своєї скарбнички «золото». Для цього йому потрібно було перемагати в протистояннях зі своїм французьким візаві, який був його кривдником у фіналі турніру з No Gi (6-2), а також з іспанцем (2-0), італійцем (4-0) та росіянином (5-5). Саме досвідченість Дмитра стала перевагою українця у фінальній сутичці.

Харків’янка Катерина Шакалова – двічі срібна призерка цьогорічної першості Європи з грепплінгу. У перший день змагань вона поступилася у фіналі категорії до 58 кг своїй співвітчизниці, потім – польській спортсменці.

Не залишилися українці в Gi без бронзових здобутків. Так, поєдинки за третє місце виграли п’ятеро українців – Галина Ковальська (71 кг), Даніїл Ільїнський (62 кг), Даніїл Штанько (71 кг), Герман Городецький (84 кг), Андрій Галета (100 кг).