clock businessman

У вівторок 27 листопада 2018 року в офісі Національного олімпійського комітету України відбулася знакова подія, як для українського хокею на траві, так і для національного спорту загалом.

На запрошення президента НОК України, Сергія Бубки, за ініціативи президента Федерації хокею на траві України Юрія Кризського, в олімпійський дім з офіційним візитом завітала делегація Федерації хокею на траві Туреччини, в особі президента – Садіка Каракана, віце-президента Єріма Корнера та члена правління Еркана Таціроглу.

Головна мета приїзду – підписання меморандуму про співпрацю та партнерство з Федерацією хокею на траві України.

Особисте знайомство керівництва української та турецької федерацій хокею на траві відбулося на 46 світовому конгресі, який пройшов на початку листопада цього року у столиці Індії – Делі.

У заході взяли участь представники зі 137 країн світу. За словами Юрія Кризського головну роль у проведенні та організації конгресу відіграв президент Міжнародної федерації хокею на траві Нарендр Барта. Наразі йде активна реалізації програм з популяризації хокею на траві у світі та кожної країни окремо.

Фіналом зустрічі федерацій  України та Туреччини стало підписання меморандуму про співпрацю та підтримку.

Підсумовуючи зустріч, Юрій Кризський зазначив, що федерація хокею на траві України ставить перед собою завдання щодо популяризації та розвитку цього виду спорту як в Україні, так і в Туреччині. А також подякував турецькій делегації за теплі слова та дружні наміри, а національному олімпійському комітету за організацію зустрічі та підтримку нових починань.

Підписання меморандуму між федераціями хокею та траві України та Туреччини може стати початком гарної спортивної дружби.

 

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели