clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Фехтування: Клод Юнес пробився у ТОП кращих Кубка світу в Каїрі

Український рапірист зі Львова Клод Юнес вперше у кар’єрі пробився у ТОП-16 кращих рапіристів світу на етапі Кубка світу сезону-2018/2019 у Каїрі (Єгипет).

У складі чоловічої збірної України, яку очолює заслужений тренер України Сергій Гаравський, найкращий результат показав Клод Юнес – вів успішно подолав груповий раунд, після чого стартував в турі прямого вибування під №19. В 1/32 фіналу українець виграв у француза Александра Сідо (15:12), потім переміг японця Даікі Фуджіно (15:12), а в 1/8 турнірної таблиці не впорався з південнокорейським фехтувальником Лі Кан Ю, поступившись у підсумку лише двома уколами (13:15).

Таким чином Клод Юнес посів 13-е місце та потрапив до 1/8 фіналу Кубка світу, у командному чоловічому турнірі збірна України з фехтування завершила змагання на дев’ятому місці.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!