clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Ганна Кривонос замкнула топ-5 гонки Юніорського чемпіонату Європи з біатлону

Вчора, 6 березня, у Шушені (Норвегія) відбулися індивідуальні гонки Юніорського чемпіонату Європи з біатлону, українська біатлоністка Ганна Кривонос показала п’ятий результат.

Фатальним для нашої спортсменки став другий вогневий рубіж, на якому вона допустила дві помилки, через які вона втратила можливість посісти призове місце. Відпрацювавши чисто на всіх інших рубежах, Ганна Кривонос, в результаті, відстала від часу переможниці всього на 58 секунд – нею стала француженка Камілла Бене.

Також кубкові очки зуміли набрати ще три українки. Валерія Дмитренко з двома хвилинами штрафу фінішувала 27-ю, а Ганна Коваленко, яка не закрила чотири мішені, зайняла 33-е місце. У боротьбі за останню 40-у позицію в заліковій зоні Катерина Бех виявилася швидше Любові Кіп’яченкової, остання зайняла 41 позицію.

Поза заліковою зоною опинилися також українки Христина Дмитренко та Анастасія Рассказова, що фінішували на 54-й і 55-й позиціях відповідно.

У гонці юніорів до топ-30 увійшло також двоє українців – Богдан Цимбал фінішував 23-м, а Руслан Бригадир 30-м. Першим прийшов німець Тім Гротіан, другим – Вебйорн Соерум (Швеція), третім – Алекс Чісар (Словенія).

Сьогодні в Шушені відбудуться дві змішані естафети в рамках цього чемпіонату. У них візьмуть участь українські юніори Ганна Кривонос, Катерина Бех, Руслан Бригадир та Богдан Цимбал.