clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Гирьовик з України знову привіз золото фестивалю «Arnold Classic»

Український спортсмен з Буковини Микола Ткачук виборов золоту медаль чемпіонату спортивних клубів з гирьового спорту серед професіоналів у ваговій категорії до 105 кілограмів, який відбувся в рамках традиційного фестивалю «Arnold Classic» (місто Коламбус, США).

За словами українського богатиря, 1 березня відбулося зважування перед змаганнями, а наступного дня вже розпочався фестиваль «Arnold Classic» та чемпіонат світу серед спортивних клубів.

«З Божою допомогою здобув одне золото серед професіоналів у ваговій категорії до 105 кг, у вправі ривок гирі 28 кг», — написав у Фейсбук Микола, перебуваючи у США. Він також переміг у вправі поштовх довгим циклом (вага гирі 32 кг), хоча було дуже важко: далися взнаки переїзди та адаптація.

Микола Ткачук також мав змогу зустрітися з легендарним Арнольдом Шварценеггером.

«Традиційна зустріч із Арнольдом. В цьому році знову випала можливість побачити легенду. Залізний Арні в гарній формі. Передав вітання українцям», — каже Микола.

Нагадаємо, У 2017 році українець став абсолютним чемпіоном «Arnold Classic» у сумі вищезазначених змагань, у 2018 році переміг у змаганнях з гирьового спорту на турнірі «Arnold Kettlebell Classic» серед професіоналів.

Микола Ткачук родом з села Романківці Чернівецької області, багаторазовий чемпіон світу та України з гирьового спорту. У липні 2018 року на честь ювілею Хрещення Русі він виконав поштовх гирі вагою 24 кілограми 1030 разів, таким чином встановивши рекорд України.