clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Юні сквошисти виграли 19 нагород на міжнародному турнірі

Юні українці вибороли 19 нагород на IV щорічному міжнародному турнірі зі сквошу Ukrainian Junior Open 2019. На турнірі, який відбувся 5 — 7 квітня в Києві, українські спортсмени завоювали 6 золотих, 6 срібних і 7 бронзових медалей.

Змагання проходили в 4-х вікових категоріях серед дівчат (U11, U13, U15, U17) і 5-х категоріях серед чоловіків (U11, U13, U15, U17, U19). Близько 80 юних учасників із України, Англії, Ізраїлю, Швейцарії, Польщі, Єгипту, Туреччини та Латвії змагалися на 6 кортах.

Загалом за час турніру було проведено близько 200 ігор у 9 категоріях.

Додамо, що юніори України беруть участь у багатьох змаганнях під егідою Європейської федерації сквошу, завойовуючи призові місця і піднімаючись щоразу на сходинку вище в європейському рейтингу в своїх вікових категоріях.

Нагадаємо, у Лісабоні (Португалія) завершилася континентальна першість зі сквошу серед команд. Участь у змаганнях взяли близько 150 спортсменів із 29 країн, серед яких і українська збірна, яка виборола бронзову медаль.