clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Юні тхеквондисти додали нагороди до чемпіонських титулів з пумсе

Юні українські тхеквондісти Михайло Княжев та Мирослава Коваль додали нагороди до своїх титулів на Чемпіонаті Європи з пумсе. Михайло став чемпіоном у особистому виступі (фристайл), Мирослава стала бронзовою призеркою у цьому ж виді програми.

Напередодні вони виграли «золото» в парному фристайлі. У категорії до 17 років спортсмени з Дніпропетровської області блискуче продемонстрували свою парну програму та посіли перше місце, обійшовши суперників із Туреччини, Іспанії та Греції.

Нагадаємо, що всього в Чемпіонаті Європи, який відбувся в турецькому місті Кемер взяло участь близько 550 спортсменів з 26 країн.

Пумсе — це техніка пересувань. Входить до складу формальних вправ і є, по суті, основою базової техніки тхеквондо. Вправи представляють собою комбінації прийомів захисту і нападу, їх виконують у певних траєкторіях, в точно встановленій послідовності, також вони імітують реальний бій з декількома суперниками.