clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Кубок Дерюгіної: Влада Нікольченко виграла багатоборство турніру

У Палаці спорту в Києві завершився етап турніру художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної 2019» з багатоборства, який виграла українська гімнастка Влада Нікольченко.

Результат українки склав 77.950 бала, кращий результат вона показала у виступі з обручем — 21.250 бала (1 міце), а також у вправі зі стрічкою — 20,350 бала (1 місце). У вправі з м’ячем гімнастка зайняла 3 місце (19.550 бала), у вправі з булавами виступила не дуже вдало – зайняла 13місце (16.800 бала).

Призерами змагань у багатоборстві стали Катрін Тасєва (20.250 бала) з Болгарії і Катерина Селезньова (20.150) з Росії. Наступними будуть розіграні медалі серії Гран-прі — фінали в окремих видах програми.

Нагадаємо, у Києві з 14 по 18 березня триватиме міжнародний турнір з художньої гімнастики “Кубок Дерюгіної 2019”. Масштабні змагання відбуваються вже в 24-й раз і зберуть найкращих спортсменок із понад 30 країн світу — Австрії, Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Болгарії, Угорщини, Німеччини, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Казахстану, Канади, Кіпру, Киргизстану, Китаю, Латвії, Литви, Люксембургу, Молдови, Норвегії, ОАЕ, Польщі, Росії, Румунії, Сирії, Словаччини, Словенії, США, України, Фінляндії, Чехії, Швейцарії, Швеції, Шрі-Ланки, Естонії та Японії.

Турнір вже за традицією став не просто спортивним змаганням, а справжнім ефектним шоу. Цього року на глядачів чекають: яскраві змагання в індивідуальних та групових вправах, виступ талановитих юніорок, виступи на Гала-концерті за участю світових зірок художньої гімнастики.

Перший «Кубок Дерюгіної» відбувся ще в далекому 1992 році, який вже тоді відвідало 18 країн. Організувала цю унікальну подію єдина радянська гімнастка, яка двічі стала абсолютною двократної чемпіонкою світу, Ірина Дерюгіна. Турнір став подарунком дочки для мами Альбіни Дерюгіної до її ювілею. Саме Альбіна Миколаївна була тим тренером, який привів Ірину до вершин світової художньої гімнастики. Як і 23 роки тому, традиція проводити кубок в день народження зберіглася і до сьогоднішніх днів.

Відповідальність за підготовку та проведення заходу взяла на себе Федерація гімнастики України.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!