clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Максименко знову перемагає: після Кубку Європи бере «золото» Чемпіонату світу

Рівнянка, заслужений майстер спорту України Марина Максименко перемогла в XV ювілейному Чемпіонаті світу з сумо, що відбувався у місті Лонг-Біч (Каліфорнія, США).

Марина жодного шансу не залишила своїм суперницям у ваговій категорії до 80 кг та виборола золото. Окрім того, в абсолютній ваговій категорії здобула срібло. Тренує спортсменку Петро Нагорний.

Перемога дозволить рівненським спортсменам вперше взяти участь у Всесвітніх іграх, що відбудуться у 2021 році в Бірмінгемі (Великобританія).

Нагадаємо, напередодні Марина Максименко взяла «золото» на Кубку Європи з сумо. Змагання відбулися в місті Вінні (Естонія). У змаганнях взяли участь близько 100 суматорі з 9 країн. Володарями золотих кубків стали Бойкова Аліна (в.к. 65 кг), Колесник Світлана (в.к. 73 кг), Максименко Марина (в.к. 80 кг), Караченко Денис (в.к. 85 кг), Березовська Іванна (відкрита вагова категорія та абсолютка) та Важа Даяурі (абсолютка).

Срібними призерами — Колесник Каріна (в.к. 65 кг), Дрбоян Марія (відкрита вагова категорія) та Семикрас Святослав (в.к. 85 кг).

Понравилась новость? Поделись с друзьями!