clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Національна паралімпійська збірна лідирує у Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

Другий день поспіль національна паралімпійська збірна команда України лідирує на прикінцевому у цьому сезоні-2018/2019 кубкові світу з лижних перегонів та біатлону, що з 13 по 17 березня проходить в японському Саппоро.

Переможці другого дня змагань кубку світу (біатлон, спринт): Тарас Радь  (клас сидячі) — золота медаль, Олександра Кононова (клас стоячі) — золота медаль (це вже друге золото Олександри на цьому кубкові світу), Ярослав Решетинський (порушення зору) — срібна нагорода, Оксана Шишкова (порушенянн зору) — срібна нагорода, Анатолій Ковалевський (порушення зору) — бронзова медаль, Богдана Конашук (клас стоячі) — бронзова медаль.

Нагадаємо, збірна України з тріумфом перемогла на легкоатлетичній першості Європи у приміщенні серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку, що відбулася з 6 по 11 березня у Туреччині — українська команда у складі 11 спортсменів виборола 14 медалей, серед яких 10 золотих, 3 срібних та 1 бронзова. За результатами змагань Україна посіла перше місце у Європі.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!