clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Одиночна змішана естафета в Естерсунді: тріумф фаворитів

Останньою гонкою перед класичними естафетами був сінгл-мікст. На дистанцію вийшли найсильніші біатлоністи своїх країн.

Виступ збірної України та майстер-клас від Підручного

Великі надії українських вболівальників покладалися на одиночну змішану естафету і варто сказати, що наша «двійка» показала себе добре. Анастасія Меркушина постійно йшла в когорті лідерів і використала п’ять додаткових патронів, що не є катастрофічним результатом. Знову, приємно здивував Дмитро Підручний, який з чистою стрільбою(чотири нулі) підтягнув нашу збірну на поточну п’яту сходинку: «Звичайно, хотілося медалі, у нас були всі шанси, щоб зробити це. Але суперники сьогодні були дуже сильні, це чемпіонат світу, всі виставили найсильніші склади. Боротися було важко, що в першій частині гонки, що в другій, лідери дуже сильно бігли. Практично «на зубах» за ними тримався. Налаштовувався на стрільбу, вона вдалася, вперше відстріляв на чотири нулі, радий, що стрільба вдалася. За швидкістю також досить непогано».

Норвежці є норвежці…

100% результат на цьому Чемпіонаті світу у змішаних естафетах має Норвегія. І обидві перемоги відбулися за участі Йоханнеса Бо та Марте Ольсбю Ройселанн. Йоханнес на першій стрільбі стоячи показав в якому стані вона знаходиться в нього(3 хиби), але потім сконцентрувався і закрив усі мішені. Чудовий результат показала і Ройселанн: «Я відчуваю себе чудово. Це супер — бути першими (чемпіонами світу в одиночній змішаній естафеті) ». Йоханнес додав: «Це гідно занесення в книги з історії!» Його колега по команді продовжила: «Ми дуже щасливі бути тут. У мене були невеликі складності на стрільбищі на першому етапі, але моя остання стрільба була хороша. Йоханнес був сьогодні дійсно на висоті! »Чемпіон світу в спринті з посмішкою сказав:« Неначе дивлюся в дзеркало: я можу сказати те ж саме! »

Другими фінішували представники збірної Італії в особі Лукаса Хофера та Доротеї Вірер, а на третю позицію застрибнули господарі змагань в особі Ханни Еберг та Себастьяна Самуельсона.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели