clock businessman
  • Главная
  • Новини
  • Олег Вередиба здобуває першу медаль для України на Юнацьких Олімпійських Іграх

Український дзюдоїст Олег Вередиба, у  стартовий змагальний день ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в аргентинському Буенос-Айресі, здобув бронзову нагороду, яка стала першою для збірної України.

У втішному фіналі вагової категорії 55 кг, Вередиба здобув перемогу над суперником із Франції, повідомляє прес-служба НОКу.

Після отриманої  бронзової нагороди український дзюдоїст Олег Вередиба не стримував емоцій. Він ніяк не міг повірити, що завоював олімпійську медаль.

«Хочу щиро подякувати всім, хто підтримував мене сьогодні в цьому залі, я все відчував і чув! Коли чуєш» Україно! Україно! «, У тебе з’являються нові сили, неймовірне бажання йти вперед і перемагати. Спасибі нашій команді! Обов’язково буду підтримувати друзів з інших видів спорту під час їх виступів в Буенос-Айресі», — додав бронзовий призер ЮОІ- 2018

Одним з перших Олега та його наставника Юрія Пирога привітав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який підтримував спортсмена на трибуні під час його виступу.

Керманич НОК побажав Олегу, щоб цей чудовий здобуток Юнацької Олімпіади став гарним доробком для блискучих успіхів у дорослому спорті.

 

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели