clock businessman

У шведському Естерсунді підбіг до завершення перший етап паралімпійського Кубку світу 2019 року з лижних перегонів та біатлону, що тривав протягом одного тижня.

В останній день змагань «синьо-жовтій» команді вдалось вибороти 1 срібну (Вовчинський Григорій, Кононова Олександра, Шишкова Оксана, Радь Тарас) та 1 бронзову (Решетинський Ярослав, Конашук Богдана, Буй Ірина, Кравчук Василь) медалі в естафетах.

В цілому загальним підсумком виступу національної паралімпійської збірної команди України стало 36 медалей, з яких — 6 золотих, 14 срібних та 16 бронзових нагород та перше загальнокомандне місце за загальною кількістю нагород і 2-ге — за кількістю золотих медалей (після команди США).

Найбільший медальний доробок до активу збірної внесла Олександра Кононова (клас стоячи), на її рахунку три золоті, одну срібну та дві бронзові нагороди.

Також нагороди різного ґатунку вибороли:

Оксана Шишкова разом з гайдом Віталієм Казаковим (ураження зору) — золото, чотири срібла та одна бронза;

Григорій Вовчинский (клас стоячи) – золото та три срібла;

Ярослав Решетинський (порушення зору) – золото та дві бронзи;

Людмила Ляшенко (клас стоячи) – два срібла та дві бронзи ;

Анатолій Ковалевський разом з гайдом Олександром Мукшином (ураження зору) – дві срібні нагороди;

Василь Кравчук (клас сидячи) – срібло та три бронзові нагороди;

Тарас Радь (клас сидячі) — два срібла та дві бронзи;

Ірина Буй (клас стоячи) – срібна та бронзова нагороди;

Юлія Батенкова-Бауман (клас стоячи) — срібна нагорода;

Богдана Конащук (клас стоячи) – дві бронзові нагороди.

Адріана Капустей (клас стоячи) ,Олександр Казік разом з гайдом Сергієм Кучерявим (ураження зору); Дмитро Суярко (порушення зору), Віталій Лук’яненко (порушення зору) з Богданою Конашук та Григорієм Вовчинським стали бронзовими призерами змагань.

Окрім того додамо, наступний етап Кубку світу-2019 пройде в Канаді з 15 по 24 лютого.

Нагадаємо, за підсумками екватору Кубку світу з лижних перегонів та біатлону у грудні 2018 року спортсмени національної паралімпійської збірної команди України з зимових видів спорту вибороли 20 високих нагород, з яких 3 золоті, 9 срібних та 8 бронзових.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели