clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Петро Пахнюк — бронзовий призер Кубка світу в багатоборстві

Український гімнаст Петро Пахнюк став бронзовим призером Кубка світу в багатоборстві, що відбувся в Штутгарті (Німеччина).

Німецький гімнастичний поміст став вдалим для українця і він зміг встати на третю сходинку п’єдесталу, набравши 83,331 бала. Першим став діючий чемпіон світу в багатоборстві Артур Далалоян (84,497), а друге місце посів китайський гімнаст Сун Вей (83,465).

Змагання у чоловіків як завжди почалися з вільних вправ. Петро пройшов без серйозних помилок, але допустив багато помарок на приземленні і отримав 13,133 при базі 5,6. Після цього виду вправ лідерство захопив Артур Далалоян і утримував його до кінця змагань.

На коні Пахнюк отримав 14,333 при базі 6,2. На кільцях йому було важко, але він пройшов свою комбінацію від початку до кінця, отримавши у підсумку 13,200 при базі 5,1.

Опорний стрибок з базою 5,2 він виконав на 14,266 бала. Після 4-х видів вправ йшов уже четвертим.

Після 4-х видів вправ ситуація з оцінками стала дуже щільна: все гімнасти з 2-го по 8-е за сумою балів вкладалися в 1 бал і потенційно кожен з них мав шанси на призове місце.

На своєму коронному виді, на паралельних брусах, він виступив дуже вдало, отримавши 14,833 (6,2) за свою комбінацію, перед останнім видом він йшов уже другим.

На перекладині в українця була досить скромна база в 5,2 бала, але він виконав її досить чисто і зміг утриматися в трійці лідерів, пропустивши вперед тільки китайця Сун Вея і Артура Далалояна, який не дивлячись на два падіння на перекладині, все ж утримав перше місце.

Фото: www.ua-football.com
Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели