clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Ще одна перемога в Естерсунді: жінки вибороли «бронзу» в естафеті з біатлону

Жіноча збірна України у складі Анастасії Меркушиної, Віти Семеренко, Юлії Джими і Валі Семеренко стала бронзовим призером у естафеті 4х6 км на Чемпіонаті світу з біатлону в Естерсунді (Швеція).

На першому етапі Анастасія Меркушина створила справжнє диво і передала естафету першою з чистою стрільбою.

Віта Семеренко один раз схибила на вогневому рубежі і прийшла до передачі естафети третью з відставанням в 16 секунд.

Далі Юлія Джима припустилася двох помилок на своєму етапі,  передала естафету третьою, програючи 39 секунд лідеру.

Фінішером нашої команди була Валя Семеренко, яка, попри дві помилки на стрільбищі, принесла Україні бронзову нагороду. Вона поступилася переможниці 35 секунд і не дала на останніх метрах випередити себе німкені Лаурі Дальмаєр.

Перемогу в жіночій естафеті здобула збірна Норвегії, срібні медалі — у збірної Швеції.

Додамо, що чоловіча збірна України без капітана команди (Дмитра Підручного) опинилася за межами топ-10 у чоловічій естафеті на Чемпіонаті світу в Естерсунді та зайняла 12 місце.

Українську команду в гонці представили Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко та Руслан Ткаленко. Капітан та лідер збірної України Дмитро Підручний естафету пропустив, щоб відпочити перед мас-стартом, який відбудеться 17 березня.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!