clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • «STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ) і «Veteran UNITED» (Гродно) – переможці футбольного турніру «Andalusia Fest»

В Іспанії на узбережжі Коста-Дель-Соль завершився традиційний міжнародний фестиваль футболу і культури «Andalusia Fest».
Організатори фестивалю — «Європейська ліга ветеранів» (президент Вадим Каганов) і компанія «Media Team».

Впродовж тижня понад 20 команд з Іспанії, Польщі, Естонії, Росії, Литви, Білорусі та України на прекрасних полях містечка Бенальмадена змагалися за головний приз фестивалю.
Формат турніру 8 Х 8, вікові категорії 40+ і 50+.

Україну на футбольному фестивалі представляли: команди з Києва «Васко да Гама», «BREEZE KYIV», «Legion XXI», «Нива» (Петропавлівська Борщагівка), «Національна збірна лікарів України — УФАМ», «ZP_SICH» (Запоріжжя), «Ветеран-Лучеськ» (Луцьк), «Альфа-Пак» (Одеса), «STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ).
У віковій категорії 40+ чотирнадцять команд, що представляли Іспанію, Польщу, Литву, Україну, Білорусь і Росію були розбиті на дві групи по 7 команд в кожній, грали за коловою системою.

Команди, які посіли 1-2 місця в групі грали матчі за 1-4 місця (фінал і півфінал), ті, що зайняли 3 місця в групі зіграли матч за 5-6 місце, 4 місця — 7-8, 5 місця — 9-10 , 6 місця — 11-12, 7 місця — 3-14.

Після завершення групових матчів у віковій категорії 40+ у першому півфіналі зустрілися «STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ) та»Національна збірна лікарів України — УФАМ». Поєдинок пройшов у цікавій боротьбі і завершився перемогою «STAVNI KYIV» – 3:1.

В іншому півфіналі «ZP_SICH» (Запоріжжя) з мінімальним рахунком 1:0 здолав ФК «Ветеран-Лучеськ» (Луцьк).

У фіналі футболісти «STAVNI KYIV» грали впевнено та невимушено. Тож їхня перемога над «ZP_SICH» з рахунком 7:3 цілком логічна.

«STAVNI KYIV» – переможець «Andalusia Fest» -2020.

Поєдинок за третє місце між «Ветераном-Лучеськ» (Луцьк) та «Національною збірною лікарів України — УФАМ» в основний час завершився нічиєю 3:3. В серії післяматчевих пенальті перемогу святкували лучани – 3:2.

Що стосується вікової категорії 50+, то тут одну групу сформували шість команд. У фіналі зійшлися «Veteran UNITED» (Гродно, Білорусь) та «Нива-2» (Петропавлівська Борщагівка).

Поєдинок тримав глядачів у напрузі з першої і до останньої хвилини, і завершився перемогою білоруських футболістів – 1:0.

У грі за третє місце «Legion XXI» здолав «Національну збірну лікарів України — УФАМ» – 5:0.

Отож, і все! Турнір завершено, визначені переможці та призери. Це було супер-свято ветеранського футболу з божевільними емоціями.

Тепер всіх чекають на міжнародному фестивалі футболу і культури «Andalusia Fest» у 2021 році.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели