clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Троє українських борчинь виграли «золото» Чемпіонату Європи

Українки Оксана Лівач (до 50 кг), Ірина Гусяк (до 55 кг) і Алла Черкасова (до 68 кг) здобули золоті медалі на Чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби у Бухаресті (Румунія).

Першою суперницею Оксани Лівач виявилась бронзова призерка чемпіонату світу U23 та віце-чемпіонка світу серед молоді Туркан Насірова з Азербайджану. Сутичка була запекла, але Оксана була сильнішою – 10:8. Далі стало ще гарячіше, проти нашої спортсменки на килим вийшла турчанка – чемпіонка світу та Європи U23, чемпіонка Середземномор’я, віце-чемпіонка Європи U23, бронзова призерка дорослого чемпіонату Європи та світу. І знову блискуча перемога Лівач 2:0!

У фіналі категорії 50 кг українку чекала дворазова бронзова призерка чемпіонату Європи U23 та багаторазова призерка континентальної та світової першості серед молоді. Болгарська борчиня була налаштована рішуче, але Оксана в останню хвилину переломила хід сутички та виграла з рахунком 6:4.

9:6 на користь Ірини Гусяк завершилась перша сутичка з чемпіонкою Середземномор’я та бронзовою призеркою чемпіонату Європи Guen Bediha з Туреччини. На рахунку Заліни Сідакової з Білорусі срібло чемпіонату світу та бронза європейського ґатунку. З рахунком 8:4 Ірина Гусяк відправила її в малий фінал.

Змагатися за золото Ірині довелось з бронзовою призеркою чемпіонату світу з Болгарії. 10:4 результат, який не залишає запитань — на сьогоднішній день Ірина об’єктивно найсильніша борчиня у своїй вазі.

У кваліфікації Алла потішила вболівальників та на туше здолала бронзову призерку Олімпіади та багаторазову призерку світу та Європи відому польську борчиню Агнешку Кордус. Наступна сутичка і знову володарка олімпійської бронзи та чемпіонка світу та Європи Джені Франссон зі Швеції. Боротьба за вихід в півфінал була запеклою, та українка перемогла з рахунком 4:3.

Півфінальну сутичку Алла Черкасова завершила достроково з рахунком 11:0, хоча суперниця Ірина Нетреба, що виступає під прапором Азербайджану — володарка бронзи чемпіонату світу та чемпіонка багатьох міжнародних турнірів.

Фінальна зустріч з молодою амбітною борчинею з Чехії Аделою Ганзлічковою, яка має кілька медалей європейської та світової першості у віці 23 років завершилась з рахунком 11:6 на користь українки. Таким чином чемпіонка світу стала ще й чемпіонкою Європи.

Фото http://ukrwrestling.com.ua/

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели