clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • У перший день Чемпіонату Європи з грепплінгу українці виграли 9 нагород

Національна збірна України з грепплінгу посіла друге командне місце в перший день Чемпіонату Європи з грепплінгу в Бухаресті (Румунія).

5 квітня відбувся турнір в No Gi, на якому національному команда України продемонструвала високий результат – дев’ять відзнак різного ґатунку. Прекрасну підготовку до європейського чемпіонату показала Світлана Скрипник. Українка потужно пройшла всіх своїх опоненток у вазі до 53 кг, дозволяючи заробляти їм у протистоянні не більше двох балів. А у перших двох колах і фіналі виявилася на голову вища за суперниць, проводячи один прийом за іншим. Загалом Світлана провела п’ять поєдинків — проти італійки (12-0), росіянки (12-0), двох поспіль румунок (9-2 і 11-2) та ще раз росіянки (12-0). Зауважимо, що Скрипник була єдиною спортсменкою у цій ваговій категорії, якій вдавалося перемагати в кожному двобої з таким відривом.

У 58 кг обидві учасниці від України не залишили шансів іншим дівчатам. У фіналі цієї категорії нас очікував «синьо-жовтий» бій, де сильнішою виявилася Вікторія Сергієнко-Синявіна. З рахунком 7-1 вона здолала харків’янку Катерину Шакалову. Примітно, що українки у півфіналі залишили без фіналу росіянок.

Зазначимо, що обидві новоспечені чемпіонки Європи – представниці Сумської школи грепплінгу.

Окрім Катерини Шакалової, дістатися срібла Чемпіонату Європи вдалося Галині Ковальській з Одеси і Дмитру Баранову з Сум. Представниця прекрасної половини людства Галина Ковальська у фінальному протистоянні ваги понад 71 кг поступилася французькій опонентці. Однак перед тим досить впевнено провела бій проти росіянки та польської атлетки. Дмитро Баранов захищав український прапор у категорії до 62 кг. І на заваді до золота став теж француз. Перед цим сумський греплер здолав росіянина та господаря килиму.

Бронзових нагород у нашому здобутку за перший день континентального турніру аж чотири. Свої медальні сутички виграли киянка Ольга Чалюк (64 кг), чернівчанин Юрій Черкалюк (66 кг), сумчанин Денис Неткачев (77 кг) та одесит Андрій Галета (100 кг).