clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Україна — на 7 місці змішаної естафети ЧС з біатлону-2019

Українська команда фінішувала сьомою у змішаній естафеті Чемпіонату світу з біатлону 2019 року (2х6 км + 2х7.5 км з двома вогневими рубежами на кожному етапі). Естафета відбулася 7 березня у шведському Естерсунді та розпочалася о 17:15 за київським часом. Штаб української збірної України з біатлону делегував на цю естафету Анастасію Меркушину, Віту Семеренко, Артема Приму та Дмитра Підручного.

Першими до фінішу прийшли норвежці Марте Олсбю Ройселанд, Тіріль Екхофф, Йоханнес-Тінґнес Бьо і Ветле-С’ястад Крістіансен. Другими виявилися німці Ванесса Гінц, Деніз Геррманн, Арнд Пайффер і Бенедікт Доль. Бронзу взяли італійці Ліза Вітоцці, Доротея Вірер, Лукас Хофер і Домінік Віндіш.

Сюрпризом цієї гонки став провал одного з фаворитів чемпіонату – збірної Франції, в якій Анаіс Шевальє незвично довго працювала на вогневих рубежах і в підсумку відстала від лідерів більш ніж на хвилину.

У заліку змішаних естафет норвежці вирвалися на першу позицію, на одне очко обійшовши французів в боротьбі за Малий кришталевий глобус. Його отримує переможець в окремих видах змагань: спринті, індивідуальній гонці, гонці переслідування та мас-старті.

Сьогодні, 8 березня, у програмі чемпіонату світу-2019 в Естерсунді – жіночий спринт на 7.5 кілометрів з двома вогневими рубежами.