clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Українці фінішували п’ятими в одиночній змішаній естафеті Чемпіонату світу з біатлону

В Естерсунді (Швеція) відбулася одиночна змішана естафета в рамках Чемпіонату світу з біатлону, де в п’ятірку найсильніших увійшла збірна України. Всього змагалося 29 команд.

Українську команду представили Анастасія Меркушина і Дмитро Підручний.

Перший етап Меркушина відпрацювала ідеально: два рубежі без промахів, і третя позиція на передачі естафети. Менш ніж в секунді від лідера – Доротеї Вірер. Це при тому, що навіть незважаючи на повний штиль, суперниці в запалі боротьби не уникли помилок, а, наприклад, Кайса Макаряйнен, яка має великий досвід і зовсім напрацювала на штрафне коло.

Від Підручного після «золота» чемпіонату світу вболівальники чекали дива. І капітан зробив все, щоб виправдати навіть найсміливіші очікування. Після двох його вогневих рубежів Україна залишилася єдиною командою в гонці без запасних патронів. А оскільки швидкість Дмитро зумів не тільки зберегти, але навіть додати до стартів командних дисциплін, то це дозволило йому очолити гонку. У п’яти секундах позаду йшли французи, інші суперники мали дефіцит в дев’ять і більше секунд.

На третьму етапі Меркушина була краща за нинішніми кондиціями в жіночій команді, але все-таки цього зараз далеко не достатньо, щоб змагатися на лижні з конкурентками рівня Деніз Херрманн. Німкеня ж, до середини кола наздогнавши нашу спортсменку, задала такий темп, який виявився занадто важким для Насті. У підсумку – два запасних патрони вже в стрільбі лежачи. Намагаючись повернутися в боротьбу за медалі, Меркушина наступне коло також йшла на межі, за що прийшла розплата на стійці, де лише за допомогою всього запасного боєкомплекту уникла кола штрафу.

Українці виявилися сьомими, і навіть ще один ідеальний етап у виконанні Підручного не дозволив українцям ліквідувати 25-секундне відставання від подіуму. Він знову був бездоганний на вогневих рубежах, на дистанції останнього кола легко залишив за спиною росіянина Матвєя Єлісєєва, і фінішну лінію перетнув п’ятим.

Чемпіонами світу в сінгл-міксті стали норвежці (Марте Олсбю Ройселанд і Йоханнес Тінгнес Бьо). Срібло на рахунку збірної Італії, бронза — у команди Швеції.

Фото www.biathlon.com.
Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели