clock businessman
  • Главная
  • Новини
  • Українки поборються за Олімпійські ліцензії з хокею на траві

У вівторок 21 серпня, у литовському Вільнюсі, стартує Відкрита жіноча Світова ліга з хокею на траві в якій національна збірна України побореться за вихід на Олімпійські Ігри в Токіо 2020.

Повідомляє zbc.tv, з посиланням на Федерацію хокею на траві.

Як зазначила головний тренер жіночої збірної Світлана Макеєва, ці змагання нова форма потрапляння команд на Олімпійські ігри.

“Новий формат змагань незвичайний для нас. Раніше, ми потрапляли на Олімпіаду через чемпіонати Європи та світу. Отже, для того щоб грати у Токіо, у Світовій лізі ми зобов’язані проходити перший раунд змагань», — розповіла Макеєва.

Національній збірній України за вихід у наступний раунд протистоятимуть команди Турції, Чехії та господарі турніру в «Групі Е» — Литва.

Хокей на траві. 2018 Жіноча хокейна Світова ліга. Вільнюс, Литва.

Хокейна світова серія відбувається у двох турах — «Відкрий» і «Фінал». Дев’ять найкращих команд у рейтингах FIH у світі пропускають Відкритий та стартують безпосередньо з турніру — Фінал.

Усі інші національні команди грають у відкритому сезоні, в якому представлені шість регіональних подій. П’ятнадцять команд стануть учасниками фінальної частин.

Не менш важливим цей турнір є й тому, що Національна збірна України побореться за право отримати путівки на Олімпійські ігри!

Лише 3 збірні одержать такі омріяні путівки на літню Олімпіаду 2020 року у японському Токіо. Для українського спорту це вкрай важливо, адже наші командні ігрові види спорту давно «пропускають олімпійські турніри.

Президент Національної федерації з хокею на траві Юрій Кризський впевнений у надійності цього складу жіночої збірної. Базовою командою якої є “Сумчанка” з міста Суми.

Зазначимо, саме з господарями турніру українки зійдуться у першій зустрічі.

Хокей на траві. Жінки. 21 серпня. 19:00. Вільнюс, Литва. 2018 Жіноча хокейна Світова ліга.

ПРЯМУ ТРАНСЛЯЦІЮ дивіться сьогодні 21 серпня о 19:00. 

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели