clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Українки завоювали срібні медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики

7 квітня в італійському місті Пезаро відбулися фінали в окремих видах першого етапу Кубка світу з художньої гімнастики нинішнього сезону. Збірна України в групових вправах з 3 обручами і 2 парами булав завоювала срібну нагороду змагань.

Україна була представлена ​​українськими гимнастками у всіх фіналах: Христина Погранична кваліфікувалася у фінал з обручем, Вікторія Онопрієнко — в фінали з м’ячем, булавами та стрічкою, а збірна команда у групових вправах — в фінали з 5 м’ячами і 3 обручами / 2 парами булав.

Віце-чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор Христина Погранична прекрасно виступила в фіналі з обручем, отримавши рекордні для себе 21.050 бала, і зайняла гідне п’яте місце.

Віце-чемпіонка Чемпіонату Європи в команді Вікторія Онопрієнко також дуже гідно виступила в фіналах. Найкраще нашої грації вдалося вправу з булавами (20.050) (це перша оцінка вище 20 балів в сезоні для Вікторії). У фіналах з м’ячем (19.950) і стрічкою (16.550) гімнастка показала 7 результат.

Медальні надії на цьому старті українські вболівальники покладали саме на груповичок — бронзових призерів Чемпіонату світу — Dream Team їх виправдала, завоювавши срібну медаль у фіналі з 3 обручами / 2 парами булав (25,100). Першою в цьому виді стала команда Болгарії (25,750), а третьою — Ізраїлю (24.450).

Наступний етап Кубка світу відбудеться 12 — 14 квітня в Софії (Болгарія).

Фото: НОК України

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели