clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Українські бадмінтоністи повернулися з медалями міжнародного турніру

Юні українські бадмінтоністи привезли додому цілий букет медалей з міжнародного турніру AMOT Israel Junior/Youth 2019.

У турнірі брало учать шестеро молодих українських бадмінтоністів. Євгенія Кантемир виграла «золото» одиночної категорії серед дівчат U-15. Олександра Кісельова та Євгенія Кантемир вибороли «золото» парної категорії серед дівчат U-15; Аміна Лисенко у парі зі спортсменом з Ізраїлю виграли «срібло» змішаної парної категорії U-15; Данило Скриннік та Анастасія Прокопович — срібні призери змішаної парної категорії U-19; Данило Скриннік у парі зі спортсменом з Ізраїлю завоювали «срібло» чоловічої парної категорії U-19.

Нагадаємо також, за нинішнім рейтингом 7 українських бадмінтоністів проходять на Європейські Ігри-2019. До вже відомих раніше імен (Артем Почтарьов, Марія Улітіна, Марина Ільїнська, Єлизавета Жарка та Валерій Атращенков) приєдналися ще двоє спортсменів — Гліб Бекетов та Михайло Махновський. Вони виступлять у чоловічій парній категорії. Остаточний рейтинг буде відомий 28 березня.