clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Українські футболістки виграли «золото» Спеціальної Олімпіади в ОАЕ

Миколаївські дівчата-футболістки побували на Спеціальній Олімпіаді в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) та вибороли «золото» серед 26 жіночих футбольних команд зі всього світу. У фінальних матчах українські спортсменки в великими рахунками здобули перемоги над представницями Таїланду та Індонезії.

Цьогоріч у змаганнях Спеціальної Олімпіади взяли участь команди із близько 170 країн світу. Українську збірну представляв 21 спортсмен із Житомира, Києва, Кропивницького, Сміли, Горішніх Плавнів, Червонограда та Миколаєва. Змагалися вони у шести дисциплінах.

Перемога для дівчат з Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 2 не стала несподіванкою. Її спортсмени посідають перші місця практично кожен рік.

За словами директора спецшколи Анатолія Ковтуна, дівчата тренуються постійно, є два майданчика з штучним покриттям і гарове поле.

«Ми спочатку злякалися, а потім грали як вдома. Насолоджувалися цим щасливим моментом. Я просто щаслива, що ми перше місце зайняли, ми всі молодці. Не можна виокремити якусь одну людину, тому що — ми єдина команда і ми всі раді, що цей момент настав», — розповіла капітан Світлана Стряпчих.

Всього українці привезли зі Спеціальної Олімпіади 14 медалей — 6 золотих, 5 срібних і 3 бронзових:

Золоті медалі:

Андрій Філін (плавання) — 1 медаль ;

Маріанна Ахрарова (спортивна гімнастика) — 2 медалі;

Футбольна жіноча команда (Ангеліна Ковтун, Ірина Солопієнко, Мар’яна Колісніченко, Олена Клепацька, Олена Пісоченко, Світлана Стряпчих, Вікторія Бараннікова, Вікторія Голота, Віра Апостолова, Юлія Мельчуцька) — 1 медаль;

Анна Сапон (плавання) — 1 медаль;

Христина Климова (бадмінтон) — 1 медаль.

 

Срібні медалі:

Маріанна Ахрарова (спортивна гімнастика) — 1 медаль;

Андрій Філін (плавання) — 1 медаль;

Віталій Хованець (плавання у відкритій воді ) – 1 медаль.

Катерина Кудрявцева – легка атлетика (біг на 400м) — 1 медаль.

Команда з плавання в естафеті 4х50 м вільним стилем (Андрій Філін, Анна Сапон, Арсеній Полохайло, Віталій Хованець) — 1 медаль.

 

Максим Наливайко у вправах зі спортивної гімнастики виграв 3 бронзові медалі.

 

Фото Євгена Семенова

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели