clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Українські паралімпійці-легкоатлети – найсильніші у Європі

Збірна України з тріумфом перемогла на легкоатлетичній першості Європи у приміщенні серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку, що відбулася з 6 по 11 березня у Стамбулі (Туреччина).

Змагаючись зі спортсменами 10 країн Європи, українська команда у складі 11 спортсменів виборола 14 медалей, серед яких 10 золотих, 3 срібних та 1 бронзова. За результатами змагань Україна посіла перше місце у Європі. Другу позицію зайняла Росія, третю — Португалія. Четверте місце дісталося Іспанії, а п’яте — Туреччині.

Найкраще від команди України виступили Людмила Даниліна, у неї 3 золоті медалі, а також Павло Волуйкевич та Дмитро Прудніков, які вибороли по 2 золоті нагороди.

Нагадаємо, минулоріч у Берліні пройшов чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та розумового і физичного розвитку. Національна паралімпійська збірна команда України повернулась з 49 медалями та третім місцем у Європі.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!