clock businessman
  • Главная
  • Біатлон
  • В Чернігові відбудеться чемпіонат області з біатлону серед юніорів

29 січня 2019 року за підтримки відділення НОК України в Чернігівській області, відбудеться чемпіонат області з біатлону, з нагоди 25-річчя завоювання Валентиною Цербе-Несіною бронзової медалі на ХVІІ-х Зимових Олімпійських іграх.

10.10 год — старт юнаки, 11.40 год — старт дівчата 2000-2001, 2002-2003, 2004-2005 р.н.

Нагадаємо історію здобуття Валентиною Цербе-Несіною пам’ятної бронзи зимових Олімпйських Ігор — 1994 у Ліллехаммері.

До передолімпійським стартів Цербе готувалася за індивідуальною програмою, під керівництвом тренера Миколи Зоца, а потім на відбірних змаганнях в Тисовці двічі обіграла всіх лідерів команди і була включена в збірну спеціальним рішенням Валерія Борзова! Але і це не обіцяло їй місце в індивідуальних дисциплінах в Ліллехаммері.

На старт спринту Валентина вийшла тільки тому, що виступала в індивідуальній гонці Олена Петрова переплутала орієнтири, була знята через помилки в проходженні кіл на дистанції, і тренери вирішили дати їй можливість морально відпочити перед естафетою.

На 7,5-кілометрову дистанцію Цербе вирушила в лижах … Ніни Лемеш і отримала чітку установку від головного тренера Василя Карленко: «відстрілявся без промахів — і ти з медаллю». Сказано — зроблено: більш того, від переможниці — Міріам Бедар — Валентину відокремили якихось 1,2 секунди.

 

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели