clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • В Україні вперше проведуть турнір із текболу

Перший в Україні турнір із нового виду спорту текболу — Відкритий кубок Кропивницького, проведуть в обласному центрі найближчими вихідними.

На його участь заявилися 13 команд. Турнір буде парним — кожну команду представлятиме 2 текболісти. Змагання проходитимуть у спортивному залі «Енерго-Спорт». Призовий фонд, який отримає переможець складе 20 тисяч гривень.

Текбол був придуманий в 2016 році, але вже встиг завоювати популярність у багатьох країнах світу. Тепер серед них і Україна. Спорт поєднав настільний теніс і футбол. Гра у текбол проходить на спеціальному столі текборді, через який треба перебивати футбольний м’яч згідно правил. Кожен гравець отримує по три торкання на гру. Не можна торкатися м’яча однією і тією ж частиною тіла двічі поспіль, як не можна торкатися і супротивника та обладнання. У текбол можна грати один на один або два на два. Гравець може використовувати будь-яку частину тіла, але подача не повинна виходити за лінію. М’яч не повинен потрапляти в кут текборда, а гравцям також не можна йти на сторону противника. Гра триває до 11 очок в сеті, але з обов’язковою перевагою в 2 бали, й складається з трьох партій.

Особливість текболу полягає в тому, що в ньому відсутній фізичний контакт учасників, тому взяти участь у турнірі можуть усі бажаючі, незалежно від віку, ваги чи статі.

Фото https://reporter.kr.ua

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели