clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Василь Шуптар здобув бронзову медаль ЧЄ з боротьби

9 квітня  Василь Шуптар здобув першу нагороду для української команди на Чемпіонаті Європи-2019 з боротьби, що відбувається у Бухаресті (Румунія). Український борець завоював бронзову медаль у вільному стилі у ваговій категорії 65 кг.

Спортсмен розпочав свою участь у змаганнях із впевненого виграшу у поєдинку з іспанським борцем, двічі переможцем чемпіонату Середземномор’я. Зустріч закінчилася із рахунком 4:0 на користь українця.

У чвертьфіналі поєдинок з італійцем завершився з рахунком 10:0 на користь Василя Шуптара.

Досить важкою виявилася сутичка за вихід до фіналу. Українець поступився турецькому спортсмену за рахунком 9:6.

Проте у фінальному змаганні за “бронзу” українець переміг спортсмена із Польщі Кшиштофа Бьянковські з рахунком 4:0 і посів третю сходинку у рейтингу.

Сьогодні, 10 квітня, медалі розіграють борці вагових категорій до 61, 74, 86 і 125 кг.