clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Відбувся Перший відкритий чемпіонат України KWU, оголошено перможців

У спорткомплексі Національного Університету фізичного виховання і спорту України (м.Київ) відбувся Перший відкритий Чемпіонат України KWU (кіокушинкай — один з найважчих і жорстких різновидів карате). У змаганнях брали участь діти віком 12-13 років, юнаки 14-15 років та юніори 16-17 років. Також було проведено всеукраїнський турнір серед дітей віком 8-11 років.

У чемпіонаті взяли участь представники 7 міжнародних федерацій: / KWF / Kyokushin World Federation, / IFK / International Federation Karate (Kyokushin), / KI / Kyokushin-kan International, / WKO / Word Karate Organization Shinkyokushinkai, / KBKOKK / Kyokushin Budo Karate Organization Kyokushin Kenbukai, / HlKO / HonKyokushinkai International Karate Organization, / IBU / International Budokai Union Kyodokyokushin.

Спортсмени представляли 14 регіонів України: Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Київську, Миколаївську, Полтавську, Одеську, Тернопільську, Черкаську, Чернівецьку, Чернігівську області та місто Київ.

За результатами чемпіонату було відібрано спортсменів до складу збірної України для участі у Першості Європи KWU (Берлін, Німеччина) який відбудеться в травні 2019 року.

Результати учасників від IFK Ukraine:

Яблуновський Петро, юніори 16-17 років, до 70 кг, 1 місце

Черпак Тетяна, юніорки 16-17 років, до 55 кг, 1 місце

Ключко Тетяна, дівчата 12-13 років, до 40 кг, 2 місце

Прилуцька Анастасія, дівчата 12-13 років, від 50 кг, 2 місце

Осокіна Анастасія, юніорки 16-17 років, від 55 кг, 2 місце

Сердюк Нікіта, юнаки 12-13 років, до 40 кг, 3 місце

Татаурова Катерина, дівчата 14-15 років, до 55 кг, 3 місце

 

Фото www.kwfkyokushin.org.ua

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели