clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Волейболисти Ємельянчик та Денисенко стали переможцями Світового туру в Таїланді

Українські спортсмени Владислав Ємельянчик та Денис Денисенко перемогли на етапі Світового туру з пляжного волейболу в Таїланді.

Завдяки рейтингу українці потрапили одразу в основну сітку. Ємельянчик\Денисенко опинилися у групі В, де здобули одну перемогу над господарями турніру та поступилися представникам Казахстану. Але, навіть, одна перемога дозволила українцям посісти друге місце у групі та вийти в плей-офф.

Матчі плей-офф для українських пляжники пройшли досить легко. Спочатку Владислав та Денис перемогли волейболістів з Сінгапуру, а згодом у чвертьфіналі здолали пляжників з Угорщини.

У півфіналі у досить напруженому та рівному поєдинку Ємельянчик\Денисенко на тай-брейку перемогли спортсменів з Казахстану. А ось суперники у фіналі не створили нашим співвітчизникам жодних проблем, набравши у двох сетах лише 24 очки. Владислав та Денис перемогли іранців Рауфі\Мірзаалі з рахунком 2-0.

За цю перемогу українці отримають 1000 доларів і 200 очок рейтингу.

Нагадаємо, що жіноча пара Діана Луніна та Марина Самодай теж стали призерками, завоювавши бронзові нагороди Світового туру в Таїланді.

Тепер обидві пари пляжників переїзжають у сусідню країну Малайзію, де сьогодні розпочнуть боротьбу у груповому етапі ще одного розіграшу Світового туру.

Фото http://www.volleyball.ua/

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели