clock businessman
  • Главная
  • Новини
  • Збірна України готова до ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор

В ніч на середу, 3 жовтня, Олімпійська збірна України рейсом з Мадриду прибула до аргентинської столиці Буенос-Айрес для участі у ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх.

Незважаючи на довгий переліт, настрій у українських олімпійців дуже гарний. Вони вже заселилися в Олімпійське селище, повідомляє прес-служба НОКу.

«В принципі, організм нормально переніс переліт. Немає жодних проблем. Настрій? Настрій просто бомба! Мені хочеться танцювати», — зізналася прес-службі Національного олімпійського комітету наша легкоатлетка Анастасія Деркач.

«Тут так круто! Дуже чудові враження. Скажу, що усвідомлення того, що ми на Юнацьких Олімпійських іграх затьмарило всі складнощі довгого перельоту», — сказала нам представниця жіночої команди з баскетболу 3х3 Анна Сугак.

Жанна Наумова, яка виступає в стрільбі з лука, зізналася: «Чесно кажучи, навіть не відчула, що пролетіла півсвіту. Все добре, тільки спати хочеться».

На офіційній сторінці НОКу в Facebook, свої побажання юним олімпійцям висловила Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан.

«Я чудово розумію, що відчувають зараз майбутні учасники Ігор у Буенос-Айресі. І хочу побажати їм бути сильними і насолоджуватися кожним моментом, як би важко і хвилююче це не було. І хай щастить!», — написала Харлан.

Додамо, різниця у часі між Україною та Аргентиною мінус 6 годин.

Нагадаємо, ІІІ ЮОІ відбудуться з 6 по 18 жовтня. На престижному спортивному форумі Україну представлятимуть 55 спортсменів у 22-х видах спорту.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели