clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Жіноча естафета в Естерсунді: бронза нашої збірної у яскравому трилері

Найцікавішими на думку багатьох вболівальників є класичні естафети. Що і підтвердилось на Чемпіонаті світу.

Нашим дівчатам варто аплодувати…

Великі надії українських прихильників біатлону покладалися саме на жіночу естафету. На першому етапі бігла Анастасія Меркушина, яка відстрілявшись без промахів і показавши хороший хід передала естафету Віті Семеренко. Віта підтримала тенденцію і прийшла на зміну третьою. Не вдарила в бруд обличчям і Юлія Джима( на зміні теж третя). Стабільність продемонструвала і Валентина Семеренко, яка вчепилася за Марте Ольсбю Ройселанн і разом з нею обійшла американку Драйсіггакер та продовжила переслідування шведки Ханни Еберг. Як результат, бронзова нагорода і ще один привід для гордості нашими збірниками!!!

Реакція наших біатлоністок на гонку:

Анастасія Меркушина: «Сьогодні можу бути собою повністю задоволена. На стрільбі взагалі все виходило. Ми планували, щоб на цьому чемпіонаті розігнатися і свої кращі результати показати в двох естафетах. Все вийшло саме так, як планували».

Валентина Семеренко:
«Сьогодні я віддала всі сили. Дякую за підтримку дівчатам, і взагалі всім. Коли команда так працює, то і тобі йдеться краще — навіть тоді, коли рубає настільки, що не бачиш ні землі, ні неба. А просто перетинаєш фінішну лінію — і тільки потім розумієш, що вдалося зробити. Так, мене підганяли — говорили, що можу поборотися навіть за срібло. Але сил, щоб дістати Ханну Еберг не вистачило. А з приводу переслідувачів — кричали, здається, що було 23 секунди — більше нічого не пам’ятаю».

 

Там де є Ройселанн в інших шансів не має…

Марте Ольсбю Ройселанн приймала участь в усіх естафетних тріумфах збірної Норвегії на Чемпіонаті світу-2019. До цього вона разом із збірною Норвегією вигравала змішану та одиночну змішану естафети. У класичній естафеті над перемогою норвежок постало гостре питання, адже збірна Швеції йшла блискуче і вигравала на останньому етапі у норвежок 43 секунди. Марте Ольсбю не тільки почала відіграватися на трасі, але й і на вогневому рубежі. Яскравим прикладом віри в себе до кінця є остання стрільба норвежки, адже вона сконцентрувалася, чітко змогла відстрілятися і виграла золоті медалі Чемпіонату світу!!! Разом із Марте золотими медалістами стали Сунуеве Солемдаль, Інгрід Тандревольд та Тіріл Екхофф. Тандревольд була в захваті від першого золота ЧС IBU: «Це було дійсно важко, я дуже щаслива, що в кінці ми перемогли». Екхофф почала: «Це означає, що ми …», а Тандревольд перебила: «Ми одна велика щаслива родина». Її колега закінчила: «Я неймовірно щаслива бути в цій команді, з цими дівчатами». Олсбю-Ройселлан відчула полегшення, коли побачила стрільбу шведської суперниці: «Я побачила, як стріляє Ханна. Їй знадобилися запасні патрони; я просто пішла напролом. Я така щаслива, що прийшла першою. Ми виграли цю медаль разом, і я рада за всю команду ».

Чекаємо на вдалий виступ нашої збірної  у наступних гонках, а також на дивовижне закінчення ЧС-2019 у мас-стартах.

 

 

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели