clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Жіноча гонка переслідування на Чемпіонаті світу: без сліз, але з вогнем

Біатлонну неділю відкривала жіноча гонка переслідування. Анастасія Кузьміна, як переможець спринту, розпочинала під першим номером. Але надії вболівальників вона не виправдала, з сьома хибами фінішувавши шостою. Італійки Ліза Вітоцці та Доротея Вірер, які ведуть боротьбу за великий Кришталевий глобус, виступили невдало. Але двобій закінчився на користь Лізи(10-та), саме вона відібрала жовтий «біб» лідера у співвітчизниці Вірер, яка закінчила гонку із двадцятим часом.

Херманн «летить» до першої золотої медалі на Чемпіонатах світу

Деніс Херманн для якої це був перший Чемпіонат світу у кар’єрі(у 30 років), адже вона нещодавно перейшла із лижних гонок до біатлону, виступила бездоганно, лише дві хиби на чотирьох вогневих рубежах і чудовий хід:
«Я щаслива, що відразу дві дівчини з Німеччини на подіумі чемпіонату світу. У спринті я була в одному пострілі від медалі. Сьогодні розуміла, що позаду мене біжать сильні спортсменки. Вітер був дуже сильний, але я задоволена, що вдалося чисто відпрацювати останню стрільбу. Я вважаю, що мені вдалося налагодити стрільбу». Конкуренцію їй намагалися нав’язати норвежка Тіріл Екхофф та німкеня Лаура Дальмаєр, але наздогнати «німецьку блискавку» їм не вдалося. Саме між ними розв’язався яскравий фініш у якому перемогу і срібло виборола Тіріл Екхофф. Коментарі Лаури яскраво свідчать про її фізичний стан: «Я намагалася робити ставку на стрільбу, тому що знала, що тільки чиста стрільба мене врятує. Я швидко почала гонку, але потім зупинилася і пішла своїм ходом, щоб зберегти енергію. Я не вмію бігати так швидко, як Херманн. Сьогодні мені допомогли лижі».

Анастасія Меркушина фінішувала із 15-им результатом, а Валентина Семеренко 38-ою. Юлія Джима на старт не вийшла.

Сподіваємося на вдалий виступ Юлії Джими у індивідуальній гонці та гарні результати інших дівчат!

 

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели