clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Жіноча гонка переслідування в Осло: божевільне закінчення кар’єри від Анастасії Кузьминої

Анастасія Кузьмина з команди Словаччини швидко стартувала і не припиняла тиснути на газ — лідерство на кожному етапі і ідеальна стрільба принесли їй перемогу в жіночій гонці переслідування. Завдяки перевазі на трасі і вогневому рубежі вона на 1 хвилину 42,1 секунди випередила німкеню Деніз Херрманн, яка зайняла друге місце і допустила два промахи. Шведка Ханна Еберг з єдиним промахом в останній стрільбі фінішувала третьою.

Ніколи Кузьмина не виступала в пасьюті так, як сьогодні. Раніше у неї не виходило стріляти без промахів в цій дисципліні. Вона зізналася, що день вийшов саме таким ідеальним, яким здається: «Після гонки мене переповнюють емоції. Сьогодні я стріляла, як ніколи за всю кар’єру. Гонка була ідеальною з перших метрів і до самого кінця … Сьогодні мені дуже пощастило на вогневому рубежі, тому що не було вітру. Мої лижі були ідеальні; я розслабилася з самого початку. Звідси такий приголомшливий результат! »

Вітоцці віддала малий Кришталевий глобус

Італійка Доротея Вірер зайняла 11 місце, але виграла малий Кришталевий глобус в Пасьюті, свій перший титул в цій дисципліні. Це другий малий глобус в її кар’єрі: перший вона виграла в 2016-му, перемігши в заліку індивідуальних гонок Кубка світу. Доротея Вірер також повернула лідируючу позицію в загальному заліку, набравши 894 очка проти 852 очок іншої італійки, Лізи Віттоцці, і 844 очок Кузьминої.

Норвежці не переможні…

Команда Норвегії виграла Кришталевий глобус в жіночих естафетах і Кубок націй. Такий же Кришталевий глобус напередодні отримала і чоловіча команда Норвегії.

Виступ жіночої збірної у гонці переслідування: чотири українки і…

Виступ наших жінок назвати вдалим важко. Анастасі Меркушина боролася за мас-старт, але поточна 50-та позиція заплутала карти, Яну Бондар зняли як колову. А сестри Віта і Валентина Семеренко фінішували на тридцятій та тридцять шостій позиції відповідно.

Чекаємо на жіночі мас-старти, де має розгорнутися справжня боротьба за малий Кришталевий глобус!

Понравилась новость? Поделись с друзьями!