clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Жіночий спринт на Чемпіонаті світу: перший раз в перший клас

І в олімпійських чемпіонів буває щось нове

Слідом за змішаною естафетою йшов жіночий спринт. Фаворитів було багато і варто відзначити що усі не потрапили у призи. Італійки Ліза Вітоцці та Доротея Вірер, хочуть забути цю гонку як нічну примару . Адже для лідерів загального заліку 21 та 10 позиції є не дуже вдалим результатом. Провал і в Кайси Мякяряйнен, яка з двома хибами фінішувала лише 12-ою. Марте Олсбю Ройселанн відкотилася і ще далі, аж на 25-у позицію.

А от кому і пощастило, так це трошки захворівшим. Лаура Дальмаєр яка напередодні пропустила змішану естафету через застуду, перед спринтом вирішувала бігти чи ні. Результат для неї самої виявився дуже несподіваним(бронза): «Сьогодні гонка була важкою, тому що я тільки вранці вирішила, що можу бігти. Я дуже рада вдалій стрільбі. Прекрасно отримати цю бронзову медаль. Для мене це стало сюрпризом, тому що було незрозуміло, чи зможу я взагалі стартувати».

Срібло виборола норвежка Інгрід Тандревольт, про виступ якої дуже красномовно висловилася Тіріл Екхофф:
«Я буду плакати, коли її побачу. У неї сталеві яйця. Або цицьки, раз сьогодні жіночий день. Вона може зібратися в потрібний момент, і вона довела це сьогодні».

Навіть і для олімпійських чемпіонів буває щось нове і це цілком підтверджує Анастасія Кузьміна. Вона також вирішувала бігти чи ні, адже відчувала проблеми із  самопочуттям перед стартом гонки. Як результат, перша сходинка, втрата голосу та річка сліз: «Це чарівне відчуття. Я не очікувала такого після промаху. Я була впевнена, що потрібно два «нуля», щоб перемогти. Все вийшло прямо як з моїм першим золотом в Ванкувері з одним промахом. Сьогодні я теж помилилася, і це теж перша золота медаль — на Чемпіонаті світу «.

«Хвороба, мабуть, допомогла мені; я зберегла трохи сил. Коли я вийшла на старт, я нічого не очікувала. Я не думала про гонку, і це, ймовірно, мені допомогло … Після Олімпіади моєю головною метою було виграти золото (ЧС IBU); я зрозуміла, що кращі шанси у мене в спринті. Сьогодні вранці ми вирішували, виступати мені чи ні, і вирішили спробувати. Я спробувала, і все вийшло «.

Виступ українок: маємо три прізвища на гонку переслідування

Виступ жіночої збірної України достатньо вдало прокоментував Андрій Прокунін:» Згоден з тим, що ми виступили не найкращим чином. Не згоден з тим, що у нас не було ніяких шансів. Валя була добре готова, за умови нульової стрільби, вона займала місце в квітковій церемонії. Відповідно, в гонці переслідування у неї було б набагато більше шансів. Але і зараз у Насті і Валі хороші шанси для потрапляння в топ-10, в квіти. Бачите, яка погода, постійно змінюється — все можливо ».

На гонці переслідування бігтимуть  Анастасія Меркушина, Валентина Семеренко і Юлія Джима із відставанням від лідера у хвилину сімнадцять секунд, хвилину двадцять та дві хвилини двадцять секунд відповідно. Не факт, що на гонку переслідування вийде Анастасія Кузьміна, тому є надії, що відставання від першої позиції зменшиться.

Покладаємо великі надії на гонку переслідування та вдалий виступ дівчат!

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели