clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Жіночий спринт у Холменколлені: Кузьміна мчиться до завершення кар’єри

Після напруженого Чемпіонату світу, учасники переїхали до Норвегії. Тут, неподалік від Осло, розпочався дев’ятий і водночас останній етап цього сезону. Йшла боротьба за малий Кришталевий глобус у дисципліні спринт та гонка за великий Кришталевий глобус. Якщо інтрига, хто буде переможцем сезону залишається, то МКГ із собою забрала Анастасія Кузьміна:
Я наповнена деякими емоціями, особливо тому, що вирішила закінчити свою кар’єру. Як і будь-який спортсмен, я все ще відчуваю певний тиск всередині себе, і ще більше перед стрільбою. Сьогодні я сказала собі: «Настя, це твої останні три змагання, і ти повинна насолоджуватися цим».

Чемпіонка світу зі спринту Анастасія Кузьміна зі Словаччини, припустившись помилки на лежці, чисто закрила стійку. Пізній стартер Франциска Пройсс з Німеччини показала чисту стрільбу і швидко пробігла останнє коло, посівши друге місце з відставанням 21,2 секунди. Подруга Кузьміної по команді Пауліна Фіалкова відстрілялася чисто і забігла на третє місце з відставанням 25.1 секунди, даючи Словаччині два місця на подіумі.

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели