clock businessman
  • Главная
  • ZBC TV
  • Змішана естафета на Чемпіонаті світу в Естерсунді

Виступ української збірної

Чемпіонат світу в  шведському Естерсунді розпочинався зі змішаної естафети, на яку тренери нашої збірної покладали великі надії. Анастасія Меркушина, Віта Семеренко, Артем Прима та Дмитро Підручний бігли за Україну. І розпочали досить непогано, зусиллями Насті Меркушиної, збірна України прийшла на зміну четвертою. А от Віта Семеренко опустила нашу збірну на восьму сходинку. Продовжив падіння і Артем Прима, аж до 14-ої позиції. І тільки Дмитро Підручний, який по швидкості здолав самого Мартена Фуркада, підняв нашу збірну на поточне сьоме місце.

Збірна Італії і бронзова нагорода

Італійці вийшли найсильнішим своїм складом: Ліза Вітоцці та Доротея Вірер у жінок, Лукас Хофер і Домінік Віндіш у чоловіків. Свій етап Ліза виграла, продемонструвавши блискучу стрільбу та добрий хід. Доротея Вірер прийшла на зміну третьою із секундним відставанням від лідера. Лукас Хофер нагадав, що він хороший лижник, але не зовсім вдалий снайпер. 5 хиб на двох вогневих рубежах і в підсумку третя сходинку на зміні із відставанням від лідера у 57 секунд. Останнім в збірної Італії біг Домінік Віндіш. Спортсмен з також не дуже точною стрільбою, що і підтвердили 5 хиб. На щастя для нього, інші також хибили дуже багато, тому Італія втримала третю сходинку.

Німеччина, срібло, скандал з допінгом

Збірна Німеччини, яку представляли Ванесса Хінз, Деніс Херманн, Арнд Пайффер та Бенедікт Долль, яка постійно йшла в лідерах, але ніяк не могла випередити норвежців, в підсумку посіла друге місце. І цьому звичайно дивуватись ніхто не буде, набагато цікавіше події розгортаються із німецьким лікарем Шмідтом та допінг -скандалом у якому він головна особа. Нещодавно на чемпіонаті світу в Зеефельді австрійська поліція затримала «допінг-притон». У приміщенні були знайдені пакети з кров’ю та австрійський лижник Макс Хауке.

Самого доктора було затримано як і інших спортсменів, приймавших кров’яний  допінг. Кров’яний допінг- це спосіб переливання крові при якому підвищується максимальне споживання кисню на 10 відсотків, підвищує витривалість спортсмена. Найгарячіше на звинувачення та підозри до себе і німецької збірної відреагував Арнд Пайффер: «Говорити, що всі хороші хлопці чисті — це одна з класичних істин для мене. Але світ трохи складніше. Але не всі католицькі священики — педофіли лише тому, що у католицької церкви є з цим проблема. Люди вірять, що всі в спорті застосовують допінг. Спортсмен ніколи не може виявитися хорошим: якщо ти показуєш поганий результат, тебе звинувачують в тому, що ти мало тренуєшся, якщо виграєш — значить, ти допінгіст. Я можу говорити тільки про свій спорт, але в біатлоні німці сильні, так що це можливо (вигравати без допінгу). Ніхто з нашої команди не знає цього доктора з Ерфурта, ніхто з ним ніколи не спілкувався».

Блискавична Норвегія і …

Якщо у футболі грають усі, а перемагають німці, то у біатлоні такі паралелі можна зробити із збірною Норвегії. І якщо після закінчення жіночих етапів якісь надії в інших збірних були, то після того як на трасу вийшов «забафаний» Йоханнес Бо все стало зрозуміло. Ветле Крістіансену залишилося не втратити фору, з чим він чудово впорався. Про це свідчать слова самого Йоханнеса:  «Сьогодні він був найкращим в світі фінішером. Ветле мене дуже вразив. Він такий спокійний, повністю все контролює. Світовий рівень. Він нова зірка. Сьогодні він з великим відривом виграв у мене змагання за місце на четвертому етапі.

— Ти не збираєшся отримати його назад? — Ні. Для мене найголовніше, що у нас буде найкращий результат. Прямо зараз він в такій формі, що випереджає всіх. Він краще за мене на останньому колі і в спурті.

— Ти хочеш віддати йому четвертий етап? — Я нічого не хочу віддавати. Але він у мене його забирає».

Ось так пройшла перша гонка на Чемпіонаті світу в Естерсунді. Серед провалів варто відзначити Францію і восьмий час на фініші. Надалі буде багато гонок і дуже багато подіумів і поразок!

Понравилась новость? Поделись с друзьями!

Новости недели